Закриття таборів 2015

    Ось і закінчився відпочинок у мовних таборах!  В цьому році функціонували 2 табори: “STAR” (на базі Першої Білоцерківської  гімназії) та “Merry Land” (в спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземних мов №  9). Кожен, хто їх відвудував,  отримав багато позитивних емоцій, познайомився з новими друзями, а головне -  мав змогу попрактикувати розмовну англійську мову. Завершальним акордом діяльності учнів став  захист проектів та фінальний концерт,  талант-шоу, де кожен мав змогу проявити свій творчий потенціал, показати роботу в команді та церемонія закриття табірної зміни.

     Кожен загін   у таборі “Merry Land” готував свої номери до фінального концерту. Відкрився концерт гарною піснею "I love summer!" у виконанні учнів шостого загону. Перший загін  підняв настрій усім глядачам інтерпретованою казкою "Про царя Салтана". Далі був і кумедний танок веселих ведмежата із загону 4,  і ліричні пісні у виконанні  другого загону, які  змусили замислитись усіх присутніх над тим, ким ми є у світі, і запальна пісня у виконанні третього загону, яка дала всім зрозуміти, що у таборі весело і всі учні щасливі. Загін п'ять підготував танок Барбі. А ще учні танцювали   брейкданс, разом співали англійські пісні, які вивчили під час відвідування табору: "Smile", "The farmer", "Make new friends".

      Останній день у таборі  STAR  була насичена програма: тут і захист проектів, над якими учні працювали впродовж І зміни, і талант-шоу «Successful, Talented, Active and Responsible», і нагородження за квест по парку  «Олександрія» та ще багато чого цікавого!

      Учні демонстрували виготовлені постери й плакати відповідно до обраних  тем, розповідали англійською мовою про те, що для них найважливіше в житті – мир, щастя, дім, батьки; ділилися  враженнями, демонстрували власні  вироби й творчі роботи.

     У цей день кожен зміг проявити себе, відкрити приховані можливості та таланти! А ще дітям було трошки сумно від того, що табірна зміна закінчилась. Але всі вони одностайно зазначили, що вони обовязково прийдуть у мовний табір наступного року й з нетерпінням чекатимуть нових зустрічей один з одним і з учителями та вожатими!

    Під час роботи літніх мовних таборів широко використовувалися методичні матеріали міжнародних освітніх організацій та рекомендації Міністерства освіти і науки України.
       Орієнтуючись на кращі зразки подібних практик, освітяни Білої Церкви забезпечили  у літніх мовних таборах здобуття необхідних мовних навичок, допомогли  подолати мовний бар’єр, удосконалити розмовну мову, поєднати навчання із захоплюючим відпочинком і, найголовніше, мотивувати до подальшого удосконалення англійської  мови.
Відвідування мовного табору дало змогу учням по-іншому подивитись на заняття англійською мовою -- через гру, пісню, театралізоване дійство. В очах учнів загорівся вогник бажання вчити іноземну мову та вдосконалювати свої знання. Вони згуртувалися, подружилися та подолали комплекс невпевненості у власних силах.
До нових зустрічей наступного року!

Comments