ВМК‎ > ‎Естафета‎ > ‎

БЗШ №20 Методична естафета

опубліковано 16 лист. 2014 р., 16:20 Антоніна Букач
17 лютого педагоги БЗШ №20 приєдналися до загальноміської методичної естафети «Створення умов для розвитку якісної освіти та функціонування інформаційно-освітнього середовища навчального закладу».

Під час конференції вчителі не лише обмінялися досвідом роботи, але й визначили шляхи вдосконалення шкільного інформаційно-освітнього середовища.

ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ

      1.      Інформаційно-комунікаційні технології навчання: стратегія розвитку і досвід упровадження.
2.      Дидактичні особливості інноваційно-комунікаційних та інтернет-технологій.
3.      Педагогічні функції і роль мультимедіа в навчанні.
4.      Інноваційно-комунікаційні та інформаційні технології у процесі викладання іноземних мов.
5.      Підвищення якості самоосвітньої діяльності педагогів шляхом запровадження інформаційно-комунікаційних технологій.
6.      Упровадження нових організаційних форм навчання з використанням ІКТ.
7.      Проектування інформаційного середовища загальноосвітнього навчального закладу.
8.      Шкільне середовище БЦВікі.
9.     Особливості функціонування шкільного веб-ресурсу (сайти школи і бібліотечно-інформаційного центру, персональні блоги вчителів) як об’єднуючого елементу єдиного інформаційно-освітнього середовища навчального закладу.

Рекомендації

     1.       Забезпечити вихід навчально-виховної  діяльності закладу на якісно новий, вищий рівень розвитку через функціонування єдиного інформаційного середовища школи як поштовху для постійного розвитку та якості освіти .
2.    Під час організації інформаційного середовища школи враховувати співвідношення традиційних складових навчального процесу та нових інформаційно-комунікаційних технологій, нових взаємовідношень учня, учителя та освітнього середовища.
3.     Раціонально організовувати інформаційний простір школи  через установлення ефективного співробітництва з громадськістю, формування та зміцнення позитивної громадської думки про навчальний заклад та якість його освітніх послуг.
4.       Розробити цілеспрямований комплекс заходів, який сприятиме підвищенню авторитету навчального закладу у його навколишньому оточенні та створенню його позитивного іміджу.
5.        Всебічно висвітлювати освітню, науково-практичну, громадську діяльність навчального закладу, надавати учасникам шкільного освітнього простору  можливість обмінюватися знаннями, творчими ідеями, досягненнями, формами позакласної роботи через шкільний сайт та блоги класів.
6.       Творчій групі вчителів «Використання інформаційних технологій  у  навчально – виховному  процесі» забезпечити організацію та функціонування інформаційного простору школи в рамках сучасного медіасередовища.
7.       Учителям-предметникам систематично працювати над удосконаленням та якісним наповненням особистих портфоліо на БЦВікі та створенням персональних блогів.
8.       Керівникам шкільних методичних об’єднань спільно з учителями систематично наповнювати дидактичний портфель, створювати методичне забезпечення навчального процесу з урахуванням потреб медіапростору закладу.
9.       Передбачити постійний моніторинг ситуації, що складається в середовищі співробітників та учнів закладу, та розробити заходи щодо її контролю та оптимізації.

Comments