ВМК‎ > ‎Естафета‎ > ‎

11.02.2014 БСПМШ №16 Методична естафета

опубліковано 16 лист. 2014 р., 16:17 Антоніна Букач
11 лютого 2014 року педагогічний колектив Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ст.  № 16 ім. М.О.Кириленка  взяв участь у міській методичній  естафеті «Створення умов  для розвитку якісної освіти  та функціонування в закладі інформаційно-освітнього середовища»

Під час конференції розглядалися актуальні для навчального закладу питання:

1. Мета та з завдання інформаційного середовища школи.

2.. Проектування інформаційного середовища загальноосвітнього навчального закладу.

3.Створеня єдиного інформаційного середовища –основний критерій ефективності використання нових інформаційних  технологій в школі.

4.Забезпечення рівного доступу до якісної освіти через впровадження новітніх технологій навчання.

5 Використання ІКТ у навчально-виховному процесі.

6.Професійна підготовка  учителів до роботи в інформаційному середовищі школи.

На конференції  учасники висловили думку, що головною метою створення такого середовища є забезпечення учасникам навчально-виховного процесу, батькам та громадськості рівного доступу до освітніх та інформаційних ресурсів на основі використання сучасних інформаційних технологій, телекомунікаційних мереж та створення умов для реалізації громадянами свого права на освіту

Важливим є розуміння того, що особливої уваги у контексті поставлених завдань потребують педагогічні та управлінські кадри, а саме – питання формування їхньої готовності до роботи в інформаційно-навчальному середовищі. Це передбачає оволодіння освітянами      інноваційними технологіями і тренінговими методиками;  виховними технологіями формування сприятливого соціально-психологічного клімату в групах з метою досягнення позитивних результатів навчання;  психолого-педагогічними технологіями мотивації та адаптації педагогічних працівників до умов інтенсивної самоосвіти .

Comments