Олімпіади

Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін у 2017/2018 навчальному році 

І етап

2018/2019 навчальний рік

Наказ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 18.10.2018 № 148 "Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2018/2019 навчальному році" (Переглянути/Завантажити)

2017/2018 навчальний рік

Наказ управління освіти і науки Білоцерківської міської ради від 02.10.2017 № 152 "Про проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін у 2017/2018 навчальному році" (Переглянути/Завантажити)

Наказ ДОН КОДА від 20 вересня 2017 № 305 "Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у Київській області у 2017/2018 навчальному році" (Переглянути/Завантажити)






 ІІ етап 

2018/2019 навчальний рік 

Біологія  Переглянути/завантажити Математика  Переглянути/завантажити 
Українська мова та література Переглянути/завантажитиГеографія  Переглянути/завантажити 
Англійська Переглянути/завантажити Правознавство   Переглянути/завантажити
Французька Переглянути/завантажити Фізика Переглянути/завантажити 
Німецька Переглянути/завантажити Інформаційні технології  Переглянути/завантажити
Іспанська  Переглянути/завантажити Польська   Переглянути/завантажти
Екологія Переглянути/завантажити Болгарська Переглянути/завантажити 
Технічна праця Переглянути/завантажити Іврит  Переглянути/завантажити 
Обслуговуюча праця  Переглянути/завантажитиРосійська  Переглянути/завантажити 
Інформатика  Переглянути/завантажити   ЕкономікаПереглянути/завантажити 
Історія Переглянути/завантажити Астрономія  Переггянути/завантажити 
Хімія  Переглянути/завантажити   

Графік проведення ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році 

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

Заклад

в якому буде

проведена олімпіада

1.         

03.11.2018

Біологія

8-11

БЗШ №18

2.         

04.11.2018

Українська мова та література

7-11

БСШ №9

3.         

10.11.2018

Іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська)

8-11

БЗШ №11

4.         

11.11.2018

Екологія

10-11

БЗШ №5

5.         

17.11.2018

Трудове навчання

9,11

БНВО «Перша гімназія» 

6.         

18.11.2018

Інформатика

8-11

БСШ №12

7.         

24.11.2018

Історія

8-11

БЗШ №20

8.         

25.11.2018

Хімія

7-11

БЗШ №17

9.         

01.12.2018

Математика

6-11

БСПМШ №16

10.      

02.12.2018

Географія

8-11

БЗШ №7

11.      

08.12.2018

Правознавство

9-11

БЗШ №3

12.      

09.12.2018

Фізика

7-11

БЗШ №6

13.      

15.12.2018

Інформаційні технології

8-11

 Білоцерківський коледж сервісу та дизайну

14.      

16.12.2018

Мови та літератури національних меншин України (польська, болгарська, мова іврит, російська)

9-11

БСШ №1

15.      

22.12.2018

Економіка

9-11

Гімназія 2

16.      

23.12.2018

Астрономія

10-11

БНВК «ЗОШ №13-ДНЗ»

2017/2018 навчальний рік

Наказ управління освіти і науки № 8 від 16.01.2018 "Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році"

ІІІ, IV етапи

2017/2018 навчальний рік

     Вітаємо Соколинського Кирила, учня 11 класу навчально-виховного комплексу «Міцва-613», переможця  ІV етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з івриту 2016/2017 навчального року з отриманням стипендії Президента України !

  Бажаємо Кирилу подальших успіхів та  перемог!


2016/2017 навчальний рік

Наказ №45 від 20.03.2017 "Про участь учнів м. Білої Церкви,членів оргкомітету та членів журі в ІV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році (Переглянути/Завантажити)

Графік проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

 ДатаФорма проведення КВНЗ КОР"Академія неперервної освіти"  Класи Форма проведення
 БНВО "Перша Білоцерківська гімназія-школа І ступеня"
БСШ №1
 Класи
 14.01 очна Українська мова і література 8-11   
 14.01он-лайн  Географія 8-11   
 15.01очна 
 Математика (МОН України)
І тур
 7-11   
 21.01очна Екологія (І-ІІ тури) 10-11   
 21.01очна  Фізика (І-ІІ тури) 8-11   
 22.01он-лайн  Історія 8-11   
 28.01очнаБіологія (МОН України,І-ІІ тури) 8-11   
 28.01он-лайн 
 Мови та літератури нацменьшин Ураїни (болгарська,польська,
іврит,російська)
 9-11   
 29.01он-лайн Образотворче мистецтво 8-11   
 29.01он-лайн   Астрономія (І-ІІ тури) 10-11   
 04.02очна  Хімія (І-ІІ тури) 8-11   
 04.02он-лайн  Інформатика (МОН України,І тур) 8-11   
 05.02он-лайн  Інформатика (МОН України,ІІ тур) 8-11   
 05.02он-лайн  Правознавство 9-11   
 11.02он-лайн  Інформаційні технології (МОН України І-ІІ тури) 9-11 очна трудове навчання 9,11
 12.02он-лайн  Економіка 9-11   
 12.02 он-лайн Зарубіжна література 8-11   
 18.02 он-лайн   очна іноземні мови 9-11

Comments