Початкова освіта

1. Нормативно-правова база


2. Мережа загальноосвітніх закладів    

        Мережа загальноосвітніх навчальних закладів м. Білої Церкви, на базі яких здійснюється навчання учнів початкових класів у 2017/2018 н.р.             Переглянути / Завантажити

3. Кількісний і якісний склад учителів школи І ступеня

        Інформація про вчителів початкових класів м. Білої Церкви (Переглянути/Завантажити)

4. Плани роботи ММО

5. Програми
      
        Навчальні програми для початкової школи на 2017/2018 навчальний рік  Переглянути/Завантажити

6. Варіативна складова школи І ступеня

        Використання годин варіативної складової навчального плану м. Білої Церкви у 2017/2018 н.р. (Переглянути/Завантажити)

7. Творчі професійні об’єднання

     Консультпункт вчителя БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»  з проблеми «Формування компетентностей обдарованої особистості в умовах науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

    Педагогічна студія вчителя БЗШ № 5 Винарчук З.М. з проблеми «Формування життєвих компетентностей учнів початкових класів засобами МПТ «Гармонія інтелекту і здоров’я ПіснеЗнайка».

    Консультпункт вчителя БЗШ № 3 Афанасьєва О.О. з проблеми «Формування здібностей до саморозвитку та реалізації особистості на засадах інтеграції, діяльнісного підходу до навчання та виховання учнів початкових класів, що працюють за програмою «Росток».

    Творча група з проблеми «Впровадження інклюзивної форми навчання в загальноосвітній школі», керівник Гриневич Ж.В., БНВО «ЗОШ № 15-ДЮСОК»

    Творча лабораторія вчителя БЗШ № 4 Балас О.О. з проблеми  «Розвиток ключових компетентностей молодших школярів при формуванні навичок свідомого та виразного читання».

8. Інноваційна і ДЕР
        Інформація про інноваційну       і дослідно-експериментальну діяльність у початкових класах навчальних закладів м. Білої Церкви у 2017/2018 н.р.(Переглянути / Завантажити)
       
       

9. Олімпіади, конкурси, турніри


10. Методичні рекомендації

Ведення математичних записів та використання скорочень на уроках математики у початкових класах
Comments