Новини‎ > ‎

Зустріч із вчителями іноземних мов, які працюватимуть у мовних літніх таборах

опубліковано 11 квіт. 2017 р., 09:38 Лілія Бойко   [ оновлено 11 квіт. 2017 р., 09:42 ]
        11 квітня на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №9 із поглибленим вивченням іноземних мов відбулася перша в цьому році зустріч педагогів,які працюватимуть у мовних літніх таборах. Це була нагода познайомитися,з'ясувати те, що залишалось незрозумілим.
        Основні моменти літньої оздоровчої кампанії 2017 окреслила завідувач сектора виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти і науки Щербань Лариса Олексіївна. Вона також розповіла про режим роботи таборів, умови розподілу дітей та педагогів, зупинилась на питанні відповідальності, вислухала пропозиції та зауваження вчителів.
       Методист НМЦ Бойко Лілія Борисівна зосередила увагу педагогів на необхідності розробки програми роботи табору, створення позитивного, цікавого мовного середовища.
       Досвідом організації роботи в мовному таборі поділились педагоги БСШ №9 Шишко Інна Петрівна та БНВО "Перша Білоцерківська гімназія" Клименко Катерина Сергіївна. Вони зупинились на тих видах діяльності, які були найцікавішими для дітей, поділилися секретом успіху педагогів та учнів, торкнулися також питання проблем та труднощів, що виникали. Ошийко Яна Юріївна, вчительБЗШ №18 та Кириченко Надія Михайлівна, вчитель БСШ №9, які працювали в таборі Go Camp влітку 2016 року, продемонстрували свої напрацювання, розповіли про особливості взаємодії з іноземцями, зупинились на найуспішніших проектах та видах роботи. 
         Нагадаємо, що цього літа мовні табори працюватимуть з 6 по 23 червня 2017 року на базі БСШ №9, БНВО "Перша Білоцерківська гімназія", Білоцерківського колегіуму, НВК "Міцва - 613" та БСШ №1. Основне завдання таких закладів - розкрити  таланти дітей та отримати досвід спілкування іноземною мовою. При цьому знання дитини не будуть оцінювати як у школі, і дитина буде сприймати навчання як груУ літніх мовних таборах дитина зможездобути  необхідні мовні навички;непомітно подолати  мовний бар'єр;удосконалити свою розмовну мову;поєднати  навчання із захоплюючим відпочинком;отримати мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови.
        Отже,перебуваючи в таборі, дитина зможе інакше подивитися на іноземну мову, зрозуміти,що вивчення мови - цікавий та захоплюючий процес.

Comments