Новини‎ > ‎

Зустріч із науковцями географічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка на базі Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня"

опубліковано 14 бер. 2019 р., 06:20 Олена Гайдаєнко
12 березня 2019 року на базі Білоцерківського навчально-виховного обєднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» відбулася зустріч учнів 11 класів закладів загальної середньої освіти з науковцями Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На зустріч були запрошені одинадцятикласники  БСШ №1, БЗШ №3, БЗШ №4, БЗШ №6 та БНВО «Перша гімназія», які брали участь у заочному турі Всеукраїнської олімпіади з географії для абітурієнтів КНУ імені Тараса Шевченка. Діалог із майбутніми абітурієнтами вели Запотоцький Сергій Петрович, заступник декана з наукової роботи і міжнародного співробітництва, професор, доктор географічних наук, та Уліганець Сергій Іванович, заступник декана з виховної роботи, доцент, кандидат географічних наук.

Олімпіада проводиться в два тури. Перший – дистанційний, де всі бажаючі давали відповіді на 10 запитань. Другий – очний, який відбудеться 20 квітня на базі географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Учасники олімпіади, які наберуть не менше 90% балів на другому етапі отримають до 20 додаткових балів до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з географії при розрахунку конкурсного балу при вступі.

Побажаємо нашим одинадцятикласникам успіхів!

Геофак КНУ ім. Шевченка


Comments