Новини‎ > ‎

Засідання університету психолого-дидактичних знань для молодих учителів міста з проблеми «Психологічний комфорт молодого вчителя в школі. Перші кроки до майстерності»

опубліковано 19 вер. 2018 р., 06:30 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 19 вер. 2018 р., 06:41 ]
18 вересня 2018 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені генерал-полковника Геннадія Воробйова відбулося перше засідання університету психолого-дидактичних знань для молодих учителів міста з проблеми «Психологічний комфорт молодого вчителя в школі. Перші кроки до майстерності».

Методист науково-методичного центру управління освіти і науки Гайдаєнко О.А. ознайомила молодих учителів із планом роботи та завданнями університету психолого-дидактичних знань для молодих учителів на 2018/2019 навчальний рік, провела анкетування. Заступник директора з навчально-виховної роботи БЗШ № 7 ім. Г.Воробйова  Боженко Т.В. презентувала досвід роботи закладу та надала поради молодим колегам  щодо успішного професійного зростання.

У другій частина заняття працювали майстер-класи педагогів:

·        «Поетична студія «Поезія душі» (Попова Л.В., Олексієнко В.А., БЗШ №7)

·        «Технологія критичного мислення» (Середа О.І., БЗШ №7)

·        «Степ-аеробіка на уроках фізичної культури» (Михайленко В.М., БЗШ №7)

·        «Робота вчителя початкових класів в умовах Нової української школи» (Простапчук С.В., БЗШ №7)

·        «Створення та проведення уроку веб-квесту» (Линник В.М., БЗШ №7)

·        «Використання мобільних додатків як спосіб підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов» (Пилюта М.М., БЗШ №4)

Презентація ШМУ БЗШ № 7 3


Comments