Новини‎ > ‎

Засідання університету психолого-дидактичних знань для молодих учителів

опубліковано 5 жовт. 2017 р., 04:01 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 6 жовт. 2017 р., 00:30 ]
Немає потреби переконувати когось у тому, що добре організована підготовка фахівців – найважливіше завдання кожної держави. Від того, як пройдуть перші роки вчителя-початківця, залежить стабільність педагогічних кадрів, їх якісний склад, результативність навчально-виховного процесу в школі. Одним з пріоритетних напрямів методичної роботи з педагогічними кадрами є становлення молодого вчителя.

Перше засідання університету психолого-дидактичних знань для молодих учителів на тему «Психологічний комфорт молодого вчителя в школі. Перші кроки до майстерності» відбулося 4 жовтня на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5. Перед молодими колегами виступила методист науково-методичного центру Олена Анатоліївна Гайдаєнко. Із особливостями роботи з молодими учителями у навчальному закладі познайомила присутніх  заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Борисівна Волкова. Валентина Володимирівна Васильєва, учитель біології та екології, наставник з багаторічним стажем, надала рекомендації молодим колегам та поділилася секретами своєї професійної майстерності. Учителі відповіли на запитання анкети та отримали у подарунок «Поради молодому учителю».

         Сучасна доба ставить нові вимоги до педагогів. Суспільству потрібен вчитель-професіонал з високою науково-теоретичною, методичною, психолого-педагогічною, практичною підготовкою, здатний до безперервного навчання, творчості і постійного самовдосконалення. Тому, в сучасних умовах швидкоплинних  змін в освітньому просторі важливого значення набуває підвищення ефективності методичної роботи, яка має ґрунтуватися на досягненнях психолого-педагогічної науки, перспективного педагогічного досвіду і бути спрямованою на підвищення фахової майстерності педагогічних працівників, на розвиток творчого потенціалу кожного вчителя.

Університе.ppt


Comments