Новини‎ > ‎

Засідання школи методичного активу з проблеми «Сайт школи – обличчя сучасного навчального закладу»

опубліковано 20 жовт. 2017 р., 02:31 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 20 жовт. 2017 р., 02:38 ]
Глобальний розвиток інформаційних технологій невпинно вносить зміни в життя  суспільства. У сучасній школі змінилось поняття навчання: засвоєння знань поступається місцем умінню користуватися інформацією, отримувати її з різноманітних джерел. Формування особистості, готової до життєдіяльності на інформативній основі, сьогодні не можливе без створення єдиного інформаційного освітнього простору навчального закладу, адже саме з його допомогою можна перейти на якісно новий рівень в підходах до використання комп’ютерної техніки та інформаційних технологій у всіх підрозділах школи, підвищення якості навчання та ефективності управління школою. 

Вагомою складовою інформаційного простору навчального закладу може стати шкільний сайт, як електронний представник школи в мережі Інтернет. Його створення – це крок до відкритості шкільного навчально-виховного процесу, що сприяє приверненню уваги громадськості, батьків до питань формування та реалізації освітньої політики школи. Новій українській школі, яка розвивається в умовах інформаційного суспільства, потрібен сучасний дієвий шкільний сайт.

19 жовтня на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 відбулося засідання школи методичного активу з проблеми «Сайт школи – обличчя сучасного навчального закладу», на якому були присутні 41 педагогічний працівник із закладів освіти міста. Тематика засідання зацікавила не тільки керівників міських методичних об’єднань, а й відповідальних за діяльність шкільних сайтів, координаторів шкільних осередків БЦХмари, координаторів сайтів шкільних методичних  об’єднань, власників персональних сайтів. Вела засідання методист науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, учитель інформатики Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 18, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року» Антоніна Василівна Букач. Перед педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Миколаївна Самаріна, яка розкрила особливості організації спільної діяльності педагогічних працівників віртуальної методичної спільноти навчального закладу. 

ШМА 19.10.pptComments