Новини‎ > ‎

Засідання Школи методичного активу з проблеми «Розвиток професійної самосвідомості педагога в умовах академічної мобільності»

опубліковано 17 лют. 2021 р., 00:03 Олена Гайдаєнко
Сьогодні людина живе і діє в рухливому середовищі, яке визначає рівень непередбачуваного напряму змін. Сучасний педагог, повинен володіти рядом якостей, які виступають на перший план: креативність мислення і швидкість прийняття рішень, здібність до постійного навчання й уміння адаптуватися до нових обставин, стійкість до змін зовнішнього і внутрішнього середовища, уміння відстежувати і правильно оцінювати стан навколишнього простору.

16 лютого відбулося засідання Школи методичного активу з проблеми «Розвиток професійної самосвідомості педагога в умовах академічної мобільності» на базі Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичноїї школи І-ІІІ ступенів №16 імені М.О. Кириленка.  Захід проходив в режимі онлайн.

Заступник директора з НВР Ніна Петрівна Тарасюк зазначила у своєму виступі про професійну мобільність (можливість успішної зміни іншої діяльності або зміна типу роботи) як необхідну якість сучасного педагогічного працівника. Виступ Лариси Василівни Галкіної, заступника директора з ВР, був присвячений розвитку професійної самосвідомості вчителя мистецтва в умовах професійної мобільності. Своє бачення даного питання, напрацювання, досвід роботи потужно представили педагогічні працівники закладу: учителі англійської мови Дудко Л.М. та Поліщук Н.П., учитель фізичної культури Пономаренко Ф.В., учителі початкової школи Степанкевич Г.О. та  Бекас І.М.

Місія сучасного вчителя і школи — навчити дітей бути гнучкими до змін. Також — легко адаптуватися і вміти навчатися впродовж усього життя. Щоб це вдалося, самому треба бути зразком. Учитель має постійно навчатися, рости над собою вчорашнім.

Методактив БСПМШ №16


Comments