Новини‎ > ‎

Засідання Школи методичного активу в ліцеї «Білоцерківський колегіум»

опубліковано 27 лют. 2020 р., 04:59 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 27 лют. 2020 р., 04:59 ]
25 лютого 2020 року в ліцеї «Білоцерківський колегіум» відбулося засідання методичного активу з проблеми "Концепція Нової української школи і новий учитель: від теорії до практики". Відкрила засідання методист науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Гайдаєнко О.А. З вітальним словом виступила директор ліцею Склярова Г.М.

Заступник директора ліцею Яременко Л.П. ознайомила присутніх зі змінами соціальної і професійної місії педагога в контексті європейського професіоналізму із збереженням кращих ментальних українських характеристик, з функціями вчителя Нової української школи та його ролями у освітньому процесі загалом та індивідуальній освітній траєкторії дитини зокрема.

Кравчук Н.Л., учитель англійської мови, поділася досвідом учителів колегіуму по участі у міжнародних проектах: GoCamp, GoCamp After school, eTwinning. Наталія Леонідівна продемонструвала відеоролики, створені ліцеїстами в рамках цих проектів, та розповіла про роботу у літньому мовному таботі і ролі  волонтерів-іноземців у формуванні мовної компетентності учнів.

Авер’янова Г.М., учитель біології, екології, експериментального інтегрованого курсу «Природничі науки», ознайомила присутніх із особливостями викладання інтегрованого курсу «Природничі науки», акцентувала увагу на тому, що даний курс безпосередньо спрямований на формування життєвих компетентностей учнів.

Учасники засідання методичного активу з приємністю відзначили гостинність, з якою їх зустріли і супроводжували у стінах ліцею, високий професіоналізм педагогів закладу, затишну та комфортну атмосферу, сприятливу для навчання та праці.

Зрозуміло, що зазначений захід – то лише фрагмент системної роботи команди на чолі із директором, яка вболіває за процес і результат освітньої діяльності. Успішність залежить від професіоналізму, підтримки з боку колег і керівництва, матеріального забезпечення та простого бажання працювати та вдосконалюватися задля досягнень учнів, колективу та  всього закладу.

Презентация GoogleComments