Новини‎ > ‎

Засідання міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов міста «Дружня зустріч. Разом шукаємо відповіді на запитання»

опубліковано 5 трав. 2020 р., 07:30 Лілія Бойко   [ оновлено 5 трав. 2020 р., 07:36 ]
5 травня 2020 року відбулося онлайн засідання міського методичного об’єднання вчителів іноземних мов міста «Дружня зустріч. Разом шукаємо відповіді на запитання».

Ініціаторами заходу стали головний спеціаліст відділу загальної середньої освіти Олеся Ільїна та методист НМЦ Лілія Бойко, заручившись підтримкою завідувача НМЦ Управління освіти і науки Висторонського Владислава Григоровича, який також став активним учасником засідання.

Розуміння стурбованості педагогів щодо того, як правильно організувати завершення 2019/2020 н.р., як оформляти сторінки журналів та цілий ряд запитань, які ставили вчителі в групах соціальних мереж і стало ідеєю організувати таку зустріч.

До ефіру долучилося 73 вчителя іноземних мов Білої Церкви.

Працівники Управління освіти і науки максимально чітко й лаконічно донесли до колег інформацію Міністерства освіти і науки, Управління освіти і науки щодо організованого завершення навчального року. Роз’яснили чимало моментів щодо організації та проведення ЗНО та ДПА, налагодження співпраці з батьками учнів, проведення підсумкового оцінювання та виставлення семестрових і річних оцінок, деякі нюанси щодо оплати праці педагогічних працівників.

Олеся Сергіївна Ільїна надала методичні рекомендації щодо заповнення класних журналів, об’єктивного оцінювання учнів, підрахунку середнього балу тощо. Спираючись на власний досвід та знання, вона розбирала конкретні ситуації, які сталися чи можуть статися в закладі освіти.

Розмова видалася конструктивною, корисною, а головне – невимушеною. Вчителі ставили запитання, які їх турбують, ділилися власним досвідом роботи в умовах навчання із використанням дистанційних технологій. Вони відчули реальну підтримку і допомогу від Управління освіти і науки, Науково-методичного центру.

Після завершення зустрічі організатори отримали цілу низку схвальних відгуків та слів вдячності.

Comments