Новини‎ > ‎

Засідання консультативного пункту для вихователів – методистів міста з проблеми: «Медико-педагогічний контроль на заняттях з фізичної культури»

опубліковано 9 лист. 2017 р., 04:56 Олена Гайдаєнко
8 листопада 2017 року в ДНЗ № 31 «Незабудка» відбулося засідання консультативного пункту для вихователів – методистів міста з проблеми: «Медико-педагогічний контроль на заняттях з фізичної культури».

Вихователь – методист Самаріна В.В. поділилась з колегами досвідом роботи щодо проведення медико-педагогічного контролю у дошкільному закладі, презентувала матеріали методичних рекомендацій та проаналізувала різні варіанти протоколів хронометражу на заняттях з фізичної культури.

Інструктор з фізкультури Єрмак І.Г. провела для гостей сюжетне заняття з фізичної культури з дітьми 5-го року життя «Подорож до осіннього лісу», на якому діти показали свої вміння долати перешкоди, бігати, стрибати та грати в рухливі ігри.

Педагоги міста наприкінці виконали практичне завдання: побудували фізіологічну криву фізкультурного заняття та визначили його загальну та моторну щільність.

ДНЗ № 31_засідання консультпункту.ppt


Comments