Новини‎ > ‎

Засідання консультативного пункту для інструкторів з фізичного виховання з проблеми «Освітні універсалії в сучасному довкіллі:фізичний аспект»

опубліковано 21 квіт. 2021 р., 11:47 Катя Ярмак

21 квітня 2021 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу  № 29 «Барвінок» Білоцерківської міської ради Київської області у форматі ZOOM-конференції відбулося засідання консультативного пункту для інструкторів з фізичного виховання   з проблеми  «Освітні універсалії в сучасному довкіллі: фізичний аспект».

Інструктор з фізичного виховання Потіха В.І. розкрила дану тему  та  ознайомила колег з власним досвідом впровадження в практику роботи таких інноваційних технологій як  «Геокешинг», «Роуп – скіппінг».  Педагог зазначила, що впровадження Інноваційних  здоров’язбережувальних технологій, позитивно впливає на внутрішню сутність дітей, їх духовність, емоційність, виразність, зміцнює та загартовує дітей.

Проаналізувавши проведену роботу, визначила перспективу подальшого впровадження інноваційних здоров’язбережувальних технологій, які допомагають організовувати оптимальну рухову активність дітей, успішно адаптуватимуть дітей у відповідності з вимогами соціуму.


Comments