Новини‎ > ‎

Засідання консалтингового центру для вихователів старшого віку ЗДО з проблеми «Формування мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку засобами дидактичної гри»

опубліковано 26 бер. 2021 р., 02:05 Катя Ярмак

     25 березня 2021р. у закладі дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу №11 «Золотий ключик» Білоцерківської міської ради Київської області у форматі ZOOM-конференції  відбулася засідання консалтингового центру для вихователів старшого дошкільного віку з проблеми «Формування мовленнєвої компетенції дітей дошкільного віку засобами дидактичної гри».
     Вихователь  закладу -  Кухарська Наталія Володимирівна,  познайомила учасників  з умовами успішного мовного розвитку дошкільнят, розглянула взаємозв’язок мовлення та гри. Вихователь спрямувала увагу педагогів на структуру дидактичної гри, основні види дидактичних ігор, підготовку та проведення їх в садочку. Педагог поділилася власним досвідом використання дидактичних ігор для формування мовленнєвої компетенції вихованців.
                                                  Під час виступу педагог підкреслила основні завдання взаємодії педагогів та батьків з мовленнєвого розвитку дошкільнят та форми роботи з батьками які вона використовує з даної проблеми.

Comments