Новини‎ > ‎

Семінар для вчителів англійської мови міста "Мотиваційне середовище класу"

опубліковано 17 січ. 2018 р., 01:38 Лілія Бойко   [ оновлено 17 січ. 2018 р., 01:40 ]
16 січня на базі БНВО "Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня" відбувся семінар для вчителів англійської мови міста 
"Мотиваційне середовище класу", який провела майстер своєї справи, вчитель, який намагається завжди іти в ногу з часом, опановувати найновітніші технології навчання сучасних учнів, Фіголь Ірина Володимирівна. В грудні 2017 року педагог пройшла навчання за Програмою «Вчителі англійської мови - агенти змін» та отримала сертифікат Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні.
Педагоги, які завітали на захід, залишилися вражені майстерністю тренера, вчителя - агента освітніх змін. Ірина Володимирівна створила в аудиторії творчу та невимушену атмосферу співпраці та креативності, показавши, як цікаво, по-новому можна організувати процес навчання дітей іноземній мові, ламаючи певні застарілі стереотипи та застосовуючи цікаві форми роботи, які водночас зацікавлюють та вмотивовують учнів, дають їм можливість розвиватися, розкриватися, оцінювати власні сили, прогресувати, досягати і йти до своєї мети. Під час заняття було розглянуто наступні питання: Мотиваційні фактори. Стратегії формування мотивації. Завдання, що мотивують до навчання. 
Форми роботи змінювались, були дуже цікавими, частина з них стали відкриттям для вчителів і кожен зрозумів, що йому є до чого прагнути, є безліч незвіданого і корисного. А головне - вчителі можуть зробити процес навчання таким, щоб він був цікавим для учня, відповідав його запитам та інтересам.
 Сучасний світ змінюється, нове покоління Z вимагає іншого підходу до навчання, тому і педагоги не мають права залишатись осторонь вимог часу. 
Дякуємо Ірині Володимирівні за  дві години корисної праці, спрямованої на вдосконалення та професійний ріст педагогів, за те, що вона завжди ділиться з колегами новинками, цікавим досвідом.

Comments