Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів обслуговуючої праці

опубліковано 21 лют. 2017 р., 07:09 Антоніна Букач   [ оновлено 21 лют. 2017 р., 07:28 ]

17 лютого 2017 року в Білоцерківській загальноосвітній школі I-III ступенів №18 відбувся семінар-практикум для вчителів обслуговуючої праці з проблеми «Реалізація нових програм з обслуговуючої праці у школі ІІ ступеня». Семінар-практикум підготували та провели: Висторонська Людмила Василівна, Лотоцька Олена Валеріївна, Гуляй Валентина Володимирівна. На семінарі були присутні: директор закладу Добронравіна Наталія Іванівна методист науково-методичного центру Чабаненко Анна Вікторівна, заступник директора Самаріна Валентина Миколаївна та вчителі обслуговуючої праці шкіл міста.

В ході проведення семінару були висвітлені питання перспективи викладання предмету в «Новій українській школі», запропоновано і обговорено шляхи реалізації і впровадження оновленої програми. В практичній частині семінару був використаний один із інноваційних підходів - театралізоване дійство «Юр'ївський ярмарок». Без уваги не залишився майстер-клас «Мережка - прутик з настилками».

У підсумку семінару було прийнято методичні рекомендації:

     ¨  Визначити особливості методики викладання в 5-9 классах відповідно до нового Державного стандарту.

    ¨ Реалізовувати особистісно орієнтований, компетентісний і діяльнісний підходи.

    ¨ Проаналізувати дидактико-методичну свободу вчителеві перерозподіляти навчальні години між темами .

   ¨ Впроваджувати поетапне оволодіння способами проектування, виготовлення, оцінювання результатів навчання в межах інваріативної складової програми.

¨ Використовувати творчий потенціал при виконанні навчальних проектів у межах варіативної складової програми.

¨ Організовувати процес навчання відповідно до структури організації сучасного виробництва.

¨ Долучатися до інноваційної діяльності вчителів України, щодо внесення змін, вдосконалення, доповнення структури та методології програми з предмету «Технології».

¨ Виховувати повагу до українського мистецтва та традицій рідного краю  .

Comments