Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему «Використання комунікативних завдань для стимулювання креативності учнів на уроках англійської мови»

опубліковано 14 жовт. 2017 р., 02:54 Лілія Бойко   [ оновлено 22 жовт. 2017 р., 05:30 ]
13 жовтня 2017 року на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №9 із поглибленим вивченням іноземних мов відбувся семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему «Використання комунікативних завдань для стимулювання  креативності учнів на уроках англійської мови».

Це був скоріше не навчальний захід, а методично грамотно розроблений звіт кафедри однодумців, робота яких спрямована на навчання дітей мові, виховання громадян світу, створення творчого та сприятливого освітньо-виховного середовища, постійної самоосвіти та самовдосконалення педагогів.

Під мудрим та виваженим керівництвом Надії Іванівни Лазебник колектив вчителів іноземної мови видає посібники, друкує свої матеріали у фахових журналах, бере участь у конкурсах для педагогів, проводить численні майстер класи, заходи тощо, співпрацює з Корпусом Миру, організацією Go Global та інших, бере участь у проектах, що проходять на усіх рівнях. Крім того командою однодумців щорічно виховуються переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу захисту робіт учасників МАН, всеукраїнських та міжнародних конкурсів із іноземних мов. Досвідом роботи кафедри поділилась голова шкільної предметно-методичної комісії Новіцька Т.Б.

Гості заходу мали можливість переглянути відео, яке зняв та прислав Томас Токовий, сьогоднішній студент Pangbourne College, що у Британії, вчорашній учень БСШ №9. Також увазі колег було представлено роботи переможців минулорічних всесвітніх конкурсів із англійської мови.

Під час практичної частини вчителі міста відвідали фрагменти уроків, які провели  досвідчені педагоги школи №9 Переверзенцева О.М. (11 клас, тема «Подорож»), Кириченко Н.М. (8 клас, тема «Стиль життя»), Повшедна Я.В. (4 клас, тема «Шкільне життя») . Саме тут стало зрозумілим, як реалізуються на уроках принципи Нової української школи, який творчий характер носить співпраця вчителів та учнів. Всі три фрагменти були насичені різними видами роботи, наочністю, програмним забезпеченням, що дало змогу показати високий професійний рівень вчителів і таку ж зацікавленість предметом учнів.

Вчителі міста стали учасниками засідань шкільних та міських професійних осередків, які провели Растєгаєва Н.І., Шишко І.П., Ронська Н.Т, Тананова Ю.В..

Родзинкою заходу став міні-концерт «Сторінками англомовних свят», який продемонстрував величезний обсяг цікавої, захоплюючої позакласної роботи з англійської мови, яку проводить із школярами Собина Т.І.

На завершення семінару було прийнято методичні рекомендації для вчителів міста.

Гості залишали стіни школи, висловлюючи щиру вдячність за проведений захід, за роботу та можливість побачити діяльність спеціалізованого закладу, спрямовану на досягнення високих результатів учнів та вчителів. Зрозуміло, що в рамках одного семінару побачити все неможливо, та колегам є до чого прагнути, є на кого рівнятися, в кого вчитися. 

Comments