Новини‎ > ‎

Особливості підготовки до ЗНО та ДПА у 2016/2017 н.р. Аналіз типових помилок

опубліковано 10 лист. 2016 р., 07:10 Лілія Бойко   [ оновлено 10 лист. 2016 р., 07:20 ]
8 листопада 2016 року на базі БНВО «Ліцей- МАН» відбулася зустріч вчителів англійської мови міста Біла Церква, які викладають у 9-11 класах, із методистом видавництва Macmillan Education Ukraine Оксаною Цегей.

Спеціаліст видавництва розповіла вчителям про особливості підготовки учнів до ЗНО 2017 року та проаналізувала типові помилки зовнішнього незалежного оцінювання минулого навчального року. Вона зупинилась на структурі тесту, надала практичні рекомендації щодо підготовки старшокласників до оцінювання. Вчителі мали змогу долучитися до виконання вправ у форматі ЗНО.

Оксана Цегей на конкретних прикладах дала зрозуміти, як правильно навчати різним видам мовленнєвої діяльності, як вивчати граматичний та лексичний матеріали, розкрила деякі секрети успіху на ЗНО.

Крім того вчителі мали змогу ознайомитися із специфікою оцінювання робіт зовнішнього незалежного оціню

вання.

Педагогам було презентовано посібник із англійської мови Get 200, який було розроблено спеціально для українських шкіл на основі завдань ЗНО минулих

років.

Захід було проведено на високому професійному рівні, вчителі зазначили, що отримали відповіді на цілий ряд запитань, які турбували їх.

Comments