Новини‎ > ‎

Заняття з англійської мови в БСШ №9 в рамках тижня педагогічної майстерності вчителів початкових класів і гуманітарного циклу

опубліковано 30 лист. 2016 р., 07:12 Лілія Бойко   [ оновлено 1 груд. 2016 р., 04:02 ]

       Білоцерківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9 Білоцерківської міської ради Київської області люб’язно відкрила двері для вчителів англійської мови нашого міста в рамках тижня педагогічної майстерності вчителів початкових класів і гуманітарного циклу. Учитель англійської мови Ронська Наталія Трохимівна запросила колег у 2-Г клас на урок «Я, моя сімя та друзі».

       Як і завжди, Наталія Трохимівна була неперевершена, продемонструвавши колегам різноманітні форми і методи роботи в початковій школі згідно з вимогами нової програми з іноземних мов для 1-4 класів в умовах реформування освіти в початковій школі.

       Урок англійської мови у 2-Г класі перетворився на театралізовану виставу з теми «Я, моя сімя та друзі». Інсценування історії, рольові ігрі, робота в групах, відеофільм, презентації, розучування пісень і римівок, інтерактивні форми і методи  роботи зробили навчальний процес цікавим і запам’ятовуючим.

        Учителі англійської мови міста на чолі із методистом науково-методичного центру управління  освіти і науки  Білоцерківської міської ради  Бойко Л. Б. подякували Наталії Трохимівні за творчість і кретивність, побажали їй подальших успіхів.

Comments