Новини‎ > ‎

Заняття школи методичного активу

опубліковано 17 жовт. 2016 р., 05:41 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 19 жовт. 2016 р., 07:02 ]
Передовий педагогічний досвід – результат творчої діяльності педагога з елементами новизни, спрямований на виконання актуальних завдань навчання і виховання; творче, активне засвоєння і реалізація вчителем у практичній діяльності засобів і принципів педагогіки з урахуванням конкретних умов, особливостей дітей, учнівського колективу і особи вчителя.

13 жовтня 2016 року на базі Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов відбулося перше засідання Школи методичного активу на тему «Науково-методичне керівництво процесом виявлення, розвитку, вивчення, узагальнення, пропаганди та впровадження передового педагогічного досвіду». Роботу навчального закладу з даного питання представила заступник директора з навчально-виховної роботи Лазебник Н.І. Надія Іванівна зазначила, що станом на 01.10.2016 року педагогами БСШ № 9 підготовлено 173 примірники друкованої продукції, 19 навчальних програм та 83 методичні посібники і розробки, частина яких представлена у Всеукраїнських виданнях «Шкільного світу», видавничої групи «Основа», Інтернет-виданнях.педагогічний колектив нагороджено срібною медаллю та дипломом П’ятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти - 2014»у номінації «Педагогічна майстерність – домінанта професійної дії вчителя, викладача».

Свою систему роботи та доробки із даної тематики представили педагогічні працівники закладу: голова шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів Дмитревич Людмила Анатоліївна, голова шкільного методичного об’єднання вчителів фізики, математики, інформатики Нартова Тетяна Романівна, учитель української мови і літератури Чирко Галина Миколаївна, голова шкільного методичного об’єднання вчителів природничих дисциплін Покотун Лариса Петрівна.

«…Кращий досвід, який втілював би в собі передові педагогічні ідеї, створювався, визрівав і стверджувався на очах педагогічного колективу» вважав В. Сухомлинський. 

Comments