Новини‎ > ‎

Заключне засідання обласної педагогічної студії вчителя географії Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Мартинюк Т.С.

опубліковано 26 квіт. 2018 р., 06:13 Олена Гайдаєнко
24 квітня 2018 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Білоцерківської міської ради відбулося заключне засідання обласної педагогічної студії (керівник Мартинюк Тетяна Сергіївна, заступник директора з НВР, учитель-методист, кандидат педагогічних наук) з теми «Методика реалізації діяльнісного підходу в процесі навчання географії та природознавства» для вчителів географії, природознавства, викладачів курсу «Освіта для сталого розвитку».

У заході взяли участь: Совенко Валерій Володимирович (координатор роботи педстудії), завідувач відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Гайдаєнко Олена Анатоліївна, методист науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, педагоги Київської області всього 48 осіб.

Ще до початку заняття педагоги спілкувалися в тісному колі як справжні друзі. На першому етапі засідання була проведена вправа «Спільне й відмінне», а також вправа «Підтримка», під час яких учасники активно обговорювали, висловлювали пропозиції.

У ході заняття учасники обговорили нагальні питання, що турбують сучасну педагогічну спільноту: вимірювання компетентностей учнів під час ДПА та ЗНО, вибір підручників для 10 класу, підготовка вчителів для викладання інтегрованих курсів у 10 класі. Також колегам було презентовано спільний педагогічний продукт: методичний посібник «Застосування діяльнісного підходу в процесі перевірки географічних компетентностей на заняттях географії за новою програмою».  Колеги  з цікавістю ознайомлювалися з матеріалами посібника.

Практична частина заняття пройшла у вигляді методичної кав’ярні, під час якої учасники  успішно захистили індивідуальні проекти із впровадження діяльнісного підходу в процес навчання географії та природознавства у свої  ЗНЗ. По завершенню обговорення учасники отримали сертифікати, що засвідчують їх участь в обласній педагогічній студії.

В цілому на занятті панувала тепла та дружня атмосфера, педагоги з  радістю обмінювалися досвідом, ставили завдання на майбутнє, із захватом реагували на результати їхньої спільної роботи. Учасники обласної педагогічної студії висловили щиру подяку за високий рівень організації, навчально-методичний супровід та професіоналізм у проведенні педагогічної студії керівнику Мартинюк Т.С. та координатору обласної педстудії Совенку В.В.

Comments