Новини‎ > ‎

Всеукраїнська осіння школа "STEM MAS.UA" чекає учнів Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 - переможців Всеукраїнського інтерактивного конкурсу "МАН-Юніор Дослідник"

опубліковано 11 вер. 2020 р., 00:19 Олена Гайдаєнко

З 23 по 30 вересня Національним центром «Мала академія наук України» буде проведено Всеукраїнську осінню школу «STEM MAS.UA» у режимі онлайн. 
До участі в школі запрошуються переможці і призери Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «МАН-Юніор Дослідник», здобувачі освіти 7–11 класів закладів загальної середньої освіти та їхні викладачі, саме дев`ятикласники Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Артюх Андрій, Безпала Аріна, Горбач Данило та Федоренко Надія.

У програмі школи – опанування методики STEM-освіти, лекційні заняття з методики динамічного моделювання, заняття-тренінги з програмування на Arduino, наукова конференція, відеоексперименти, онлайн-тести тощо. Програма й умови проведення заходу будуть оприлюднені на сайтах man.gov.ua і man-junior.org.ua не пізніше ніж за п’ять днів до початку роботи школи. Навчання здійснюватиметься на платформах Google Classroom і Zoom.

Comments