Новини‎ > ‎

Всесвітній день захисту тварин у Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5

опубліковано 7 жовт. 2020 р., 00:28 Олена Гайдаєнко
Щороку весь світ відзначає День
захисту тварин - це привід не тільки згадати про домашніх улюбленців, а й замислитися про екологічну ситуацію у всьому світі.

У Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 до Всесвітнього дня захисту тварин 5 жовтня вчителі школи провели уроки доброти для учнів 1-4 класів, 5-6, 9,11 класів: «Тварини наші друзі», «Ми відповідальні за тих, кого приручили», «Добро починається з тебе», «У світі бракує на всіх доброти, бо є безпритульні собаки й коти», «Твори добро», «Тварини наші друзі», «Гуманне ставлення до тварин». Учні 2-А класу запросили бібліотекаря школи, яка порекомендувала книги про тварин і провела вікторину, а також підготували сценку «Справжні друзі».

Педагоги знайомили учнів з особливостями догляду за домашніми улюбленцями,  а діти із захопленням переглядали фільми, відеоматеріали, презентації, а також  розповідали про своїх пухнастих друзів: звички, особливості характеру та  цікаві історії, що сталися з  їхніми домашніми улюбленцями. Учні вчилися бути відповідальними господарями, адже якщо кожен, хто має домашню тварину, буде пам’ятати й дотримуватися золотого правила «Ми відповідальні за тих, кого приручили», то тварини не потраплятимуть на вулицю та не поповнюватимуть кількість безпритульних.

Всесвітній день захисту тварин


Comments