Новини‎ > ‎

Вивчаємо англійську мову "Razom"

опубліковано 17 бер. 2017 р., 01:27 Лілія Бойко
Україна – це держава, яку шанують і цінують її власні громадяни і до якої з повагою ставляться і на Заході, і на Сході. Ми є великою європейською державою, а тому не стоїмо осторонь усіх подій, які відбуваються в Європі. А це також сприяє розширенню вивчення англійської мови  в школі. Раннє навчання іноземної мови сприяє міцному й вільному практичному володінню нею, несе в собі великий інтелектуальний і моральний потенціал.

Учні Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 вивчають англійську мову вже четвертий рік поспіль не тільки на уроках, але й у позаурочний час на заняттях англомовного драматичного гуртка «Together» «Разом» (керівник Лєсних Т.А.). У ньому займаються учні 6-х класів. З кожним роком кількість учнів, які бажають займатися у гуртку збільшується. І тому в цьому навчальному році у нашій школі з’явився ще один англомовний гурток «Clever Kids» «Розумні дітки» (керівник Лєсних Т.А.), у якому займаються найменші школярі – учні 1-х класів.

Великий англійський драматург В. Шекспір сказав: «Життя – це театр, і люди в ньому – актори». Драматизація допомагає учням краще володіти англійською мовою й отримувати задоволення від гри акторів, а також розвиває увагу, уяву і творчість. У дітей формуються комунікативні вміння і навички, діти оволодівають мовним матеріалом для вільного спілкування, вони вивчають пісенний та поетичний матеріал, виховується культура спілкування, творчий рівень вихованців, артистизм.

За чотири роки навчання в англомовному драматичному гуртку «Together»  «Разом» учні брали активну участь у позакласних заходах школи, виступали з постановками різних п’єсок, казок не тільки перед учнями школи, а й перед батьками та педагогами.

Учні 6-х класів «Together» «Разом» ставили казки «Будиночок у лісі», «Троє поросят», «Три ведмеді», виступали з постановкою пісень-танців «Старий МакДональдс», «Бінго», «Пісня про мир у світі» та ін.

На заняттях гуртка учні вчаться акторському мистецтву, удосконалюють англійську мову, пишуть запрошення на вистави, виготовляють маски, костюми, випускають газету гуртка «Together». У 2016 році члени гуртка стали переможцями міського фестивалю шкільних гуртків.

16.03.2017р. гуртківці 1-х і 6-х класів виступили з програмою «Together» with «Clever Kids» «Разом» з «Розумними дітками» на фестивалі гуртків. Першокласники підготували свої  власні варіанти казок «Будиночок в лісі» та «Ріпка», а шестикласники показали шоу «Удома разом».

Гуртківці подарували своїм одноліткам і батькам справжнє театральне свято.

Comments