Новини‎ > ‎

Вітаємо учнів Білоцерківського навчально-виховного об'єднання "Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня" з успішною перевіркою рівня знань в інтернет-олімпіаді «На Урок»

опубліковано 13 лист. 2019 р., 00:21 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 13 лист. 2019 р., 01:04 ]
Із 01 жовтня по 08 листопада учасники інтернет-олімпіади «На Урок» (https://naurok.com.ua/olimpiada) безкоштовно перевірили рівень знань із 16 предметів. Загалом виконали завдання пів мільйона юних українців, серед яких 13 771 осіб із Київської області. 
11 листопада стало відомо, що загалом учні найкраще впорались із завданнями з української мови та літератури. Найвищий середній бал за всіма предметами отримали учні Білоцерківського навчально-виховного об'єднання «Перша Білоцерківська гімназія - школа І ступеня». Усі учасники проходили олімпіаду онлайн: виконувати завдання можна було де завгодно та у будь-який час. За успішне проходження олімпіади отримали нагороди (сертифікати, свідоцтва та дипломи). 

Педагоги отримали електронні свідоцтва та подяки за підготовку дітей, які можуть додати до свого вчительського портфоліо. Крім того олімпіада дала можливість учителям побачити та заповнити прогалини у знаннях учнів.

Вітаємо учнівський та педагогічний колективи гімназії та бажаємо нових здобутків і перемог!

Comments