Новини‎ > ‎

Вітаємо переможців фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів учнів-членів Малої академії наук України у 2020/2021 навчальному році!

опубліковано 18 трав. 2021 р., 04:48 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 18 трав. 2021 р., 22:27 ]

Перемога у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – це значне досягнення, потужна мотивація у розвитку власних здібностей, перспектива участі у міжнародних проєктах. 1 золота медаль, 3 – срібних і 8 бронзових - результат участі команди закладів загальної та позашкільної освіти нашого міста. Учні показали блискучий результат, за яким стоїть кропітка й наполеглива робота конкурсантів, їх наукових керівників, координаторів-наставників, наукових консультантів. Ми надзвичайно пишаємось здобутками юних МАНівців, які цьогоріч вибороли на 6 нагород більше, ніж торік!

Кращі юні науковці та їх наукові керівники:

І місце – Кабатов Тимур, учень 10 класу БСШ №9, секція “Англійська мова”,  науковий  керівник Шишко І.П.


ІІ місце – Ільницька Валерія, учениця 10 класу БНВО “Перша гімназія”,  секція “Французька мова”, науковий керівник Хмельницька І.В.

ІІ місце – Снігур Аліса, вихованка ЦПО “Соняшник”, секція “Археологія”, науковий керівник Гаврилюк В.Ю.

ІІ місце – Повзун Олександр, учень 11 класу БСПМШ №16, секція “Електроніка та приладобудування”,  науковий керівник Гаркуша О.І.


ІІІ місце – Кравець Дмитро, учень 10 класу БЗШ №6, секція “Журналістика”, науковий  керівник Омельченко Т.В.

ІІІ місце – Геращенко Даніїл, учень 11 класу БСПМШ №16, секція “Історія України”,  науковий керівник Потильчак С.Й.

ІІІ місце – Шквира Юлія, учениця 10 класу БНВО “Ліцей-МАН”,  секція “Історичне  краєзнавство”, науковий керівник Бурлака С.І.

ІІІ місце – Якименко Юлія, вихованка ЦПО “Соняшник”,  секція “Етнологія”, науковий керівник  Гаврилюк О.М.

ІІІ місце – Зелена Вікторія, учениця 10 класу БЗШ №21, секція “Гідрологія”, науковий керівник Мельник Л.М.

ІІІ місце – Климчук Олександр, учень 10 класу БЗШ №6, секція “Ботаніка”, науковий керівник Сабадин В.Я.

ІІІ місце – Михайлюк Дмитро, учень 10 класу БСШ №1, секція “Хімія”, науковий керівник Кушнір І.М.

ІІІ місце – Григорчук Олександра, учениця 10 класу БЗШ №17, секція “Екологія”, науковий керівник Злочевська Н.О.                                                  

Бажаємо нових перемог!

Comments