Новини‎ > ‎

Відзначення Року німецької мови в БСПМШ №16

опубліковано 1 бер. 2018 р., 10:28 Лілія Бойко
Під час відзначення Року німецької мови в Україні головне завдання вчителя – викликати справжній інтерес учнів до вивчення німецької мови, підвести їх до усвідомлення того, що знання хоча б однієї іноземної мови – це форма сучасного життя, норма європейського спілкування. З метою реалізації завдань Українсько-німецького року мов у  БСПМШ №16   було проведено ряд заходів відповідно до затвердженого плану.

Проведені позакласні заходи є яскравим прикладом того, що діти цікавляться мовою, хочуть її вивчати та спілкуватися нею. Тому нашим учням завжди цікаво брати участь в різних заходах німецькою мовою.

Учні 5-х класів здійснили віртуальну подорож «Wir reisen gern». З учнями 8-х класів була проведена вікторина про Німеччину «Wer ist der Klügste?» Діти дізналися багато цікавих фактів про традиції та звичаї німців. Крім того  учні 8-А класу підготували цікавий презентаційний матеріал про святкування Різдва в Німеччині. Вони дізналися багато цікавого про національні традиції цього свята.

Учні 9-Б класу провели цікаву зустріч із Товариством німців м. Білої Церкви «Відродження» в рамках  передріздвяних зустрічей.

Учні 10-х та 11-х класів брали активну участь у міському брейн-ринзі в Гімназії №2.

Учні 11-х класів підготували чудову літературно-музичну композицію про німецьких класиків. Вони декламували поезії видатних німецьких поетів Й.В.Гете, Ф.Шіллера та Г.Гейне в оригіналі та в перекладі.

Вчителі німецької мови Курах В.В., Пасічнюк Т.Н. 

Comments