Новини‎ > ‎

Уроки англійської мови, проведені під час тижня педмайстерності вчителів початкових класів і гуманітарного циклу

опубліковано 24 лист. 2017 р., 00:51 Лілія Бойко   [ оновлено 24 лист. 2017 р., 01:02 ]
21 та 23 листопада 2017 року у рамках проведення тижня педмайстерності вчителів початкових класів і гуманітарного циклу було проведено чотири показових уроки вчителями англійської мови міста.

21 листопада вчитель Білоцерківської спеціалізованої школи із поглибленим вивченням іноземних мов №9 Повшедна Я.В. провела методично грамотно підготовлений урок у 4 класі на тему «Jobs. Professions». Під час заняття панувала доброзичлива творча атмосфера співпраці. Педагог використала велику кількість вправ на формування мовленнєвих навичок учнів. Види діяльності постійно змінювалися, це давало змогу зацікавити дітей, не дати їм можливості стомитися. Переважали інтерактивні форми навчання, що дало можливість включити в роботу кожного учня. Так, діти вправлялися у діалогічному та монологічному мовленні, грали в рольову гру, мали можливість бути коректорами, рухалися, співали, жартували. Матеріали до уроку підібрано яскраві, цікаві. Це були відеоролики, флеш-картки, малюнки, предмети, що ілюструють професії, іграшки тощо. Вчителі, які відвідали урок, залишилися приємно враженими фаховою майстерністю педагога.

23 листопада 2017 року  в рамках міського тижня гуманітарних дисциплін учителями англійської мови  Білоцерківського колегіуму також були проведені відкриті уроки. В 11 класі учитель Редченко Т.В. показала  урок на тему: «Technology… it’s all around us», на якому були використані різні інтерактивні форми навчання, що дало змогу учням вирішити сучасні проблеми пов’язані з гаджетами, що оточують нас. У 6 білінгвальному класі учитель Криницька Н.А. показала урок на тему «Small weekend talks", на якому було використано різноманітні форми активного навчання, спрямовані на формування навичок говоріння та  аудіювання.  Колеги з інших шкіл високо оцінили рівень проведення уроків, залишили позитивні відгуки.

23.11.2017 року вчитель англійської мови БЗШ І - ІІІ ступенів № 5 Титарчук О.М. продемонструвала відкритий урок для вчителів міста у 3-Б класі на тему: "Вільний час". Учні вміло оперували  лексичними одиницями, граматичними структурами в ситуаціях усного спілкування, читання. Види мовленнєвої діяльності, використані вчителем, обумовлені темою і метою уроку. Під час уроку Титарчук О.М. застосовувала індивідуальні, парні, групові, комбіновані форми роботи, які сприяли формуванню в учнів предметних компетентностей, мовних умінь і навичок. На уроці використано аудіовізуальні засоби навчання: аудіозапис, відеозапис, ілюстрації, малюнки. Урок проведений на високому науковому рівні, методично грамотно. 


Comments