Новини‎ > ‎

Урок англійської мови в БЗШ №22 в рамках тижня педагогічної майстерності

опубліковано 1 груд. 2016 р., 05:03 Лілія Бойко   [ оновлено 1 груд. 2016 р., 05:04 ]
     1 грудня сніжний та зимовий ранок для вчителів англійської мови розпочався справжньою казкою, яку для них організувала вчитель БЗШ №22 Джура Олена Григорівна разом зі своїми п'ятикласниками.
      Присутні дивувалися, як за 45 хвилин можна було провести повноцінний урок узагальнення та систематизації знань і показати справжню шкільну виставу? Вчитель використала велику кількість дидактичних прийомів та методів навчання, щоб закріпити лексику із тем "Шкільна вистава" та "Характер людей", вдосконалювати навички школярів вживати лексичні одиниці в усному та писемному мовленні. Учні мали нагоду граючись навчатися, входити в ролі казкових героїв. Олена Григорівна заохочувала дітей, підтримувала їх, вміло підібрала аудіо матеріали, мультимедійний супровід, роздаткові картки, які зробили роботу на уроці цікавою та захоплюючою. 
       Кульмінацією уроку стала презентація учнівського проекту "Шкільна вистава", коли присутні переглянули казку "Білосніжка" у виконанні юних акторів 5-Б. Гості були у захопленні від почутого та побаченого, зазначили професіоналізм та майстерність вчителя і надзвичайно великий творчий потенціал тандему педагога та її учнів.

Comments