Новини‎ > ‎

Українсько-чеський семінар «Драматична лекція»

опубліковано 19 жовт. 2016 р., 07:27 Антоніна Букач   [ оновлено 19 жовт. 2016 р., 07:38 ]
13 жовтня 2016 року педагоги Білої Церкви взяли участь в  українсько-чеському семінарі «Драматична лекція», який проводився в рамках проекту «Альтернативна освіта для вчителів України» за підтримки МЗС Чеської республіки в Києві. Організаторами заходу стали Асоціація з міжнародних питань та Асоціація керівників шкіл України.

Головним лектором семінару вже не вперше була  Марія Павловська, кандидат педагогічних наук, спеціальний асистент Кафедри початкової педагогіки, педагогічний факультет, Університет ім. Т. Ґ. Масарика, м. Брно, викладач драматичного виховання, драмотерапії.

Творчий колектив педагогів нашого міста презентував досвід роботи, який буде опубліковано у спеціальному збірнику, що стане корисним педагогам України.

Вчителі мали можливість познайомитися із досвідом роботи колег Києва, Київської області. Надзвичайно цікаво було дізнатися про систему освіти Чеської республіки.

Застосування драматичного виховання у  сучасній школі є надзвичайно важливим для особистісного, соціального та естетичного розвитку дитини. Адже драматичне виховання – це виховання через проживання ситуацій, це виховання, яке відбувається через емоції, участь, коли формуються компетенції, відсутнє нав’язування. Діти, які є учасниками такої лекції, вчаться відповідати за свої вчинки, чути порад, розуміти інших.

Comments