Новини‎ > ‎

Участь у Всеукраїнському онлайн-уроці “Ефективні рішення Google для оптимізації освітнього процесу онлайн”

опубліковано 26 бер. 2021 р., 06:23 Лілія Бойко   [ оновлено 26 бер. 2021 р., 06:36 ]

Консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників активно долучилися до заходів Всеукраїнського онлайн-уроку “Ефективні рішення Google для оптимізації освітнього процесу онлайн”, приуроченого до Європейського тижня цифрової грамотності та спрямованого на розвиток навичок працівників освітньої сфери у користуванні безкоштовними додатками Google. Організаторами такого заходу стали Академія цифрового розвитку, компанія Google Україна спільно з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти та науки.

Освітяни стали учасниками майстер-класу від сертифікованого тренера Google Антоніни Букач про найважливіші цифрові інструменти, які допомагають у роботі педагогів, і без яких налаштувати ефективний процес у час дистанційної освіти вкрай складно.

Спеціалісти КУ БМР ЦПРПП вдосконалювали навички володіння різними сервісами Google як у комп’ютері, так і в мобільному пристрої, адже вчителю необхідно постійно розвиватися, вчитися новому і бути готовим до будь-яких викликів життя.

Comments