Новини‎ > ‎

Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогічний менеджмент процесу становлення духовно-моральної особистості через призму реалізації концепції національно-патріотичного виховання в умовах освітнього закладу»

опубліковано 15 квіт. 2021 р., 10:21 Катя Ярмак

25 березня 2021 року педагоги дошкільного навчального закладу (центр розвитку дитини) №18 «Ясочка» взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Педагогічний менеджмент процесу становлення духовно-моральної особистості через призму реалізації  концепції національно-патріотичного виховання в умовах освітнього закладу», який був організований Державною установою «Інститутом модернізації змісту освіти» на базі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа №29» Дніпровської міської ради.

         Розробки конспектів занять учасників конференції були надруковані у Збірнику матеріалів конференції:

Секція 1. Освітні стратегії становлення духовно-моральної культури підростаючого особистості в умовах сучасності.

Тихоненко Д.С. Тематичні заняття з музичної діяльності з пріоритетом соціально-морального розвитку для дітей старшого дошкільного віку з теми «Грай, моя бандуро!»

Секція 2.  Концепція національно-патріотичного виховання. Педагогіка партнерства у вихованні духовно-моральних якостей дітей і підлітків.

Науменко Т.В., Хоменко Т.В. Конспект інтегрованого заняття для дітей старшого дошкільного віку з теми «Колиска нашої Батьківщини».

Секція 3. Національно-патріотичне виховання здобувачів освіти в умовах дистанційного навчання.

Кулініч З.К.  Інтегровані заняття з пріоритетом освітньої лінії «Дитина у соціумі» для дітей дошкільного віку з теми «Віртуальна екскурсія містом Біла Церква»

Comments