Новини‎ > ‎

Участь БЗШ №20 у міжнародному проєкті ENGin

опубліковано 8 черв. 2021 р., 06:46 Лілія Бойко
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 долучилася до міжнародного проєкту ENGin. 5 лютого 2021 року між директором БЗШ №20 Борисюк О.Д. та Фондом Манофф був підписаний меморандум про співпрацю та партнерство. Координатором проєкту в БЗШ 20 стала педагог-орнагізатор, учитель англійської мови Підобід Н.І.

    ENGin - це неприбуткова організація, що пропонує безкоштовну якісну практику англійської мови українським учням та студентам. ENGin об'єднує тих, хто вивчає англійську мову, з англомовними однолітками з усього світу для проведення щотижневих онлайн-сесій. 

    Спочатку всі охочі учні 8-11 класів заповнили онлайн-анкету, потім їх  запросили на 15 хвилинну співбесіду англійською мовою на відповідність програмі. Ті учні, які успішно пройшли співбесіду, підписали з ENGin програмну угоду. Їм підібрали волонтера з США на основі переваг, інтересів і графіків, щоб забезпечити ефективне і взаємно приємне спілкування. Щотижня протягом трьох місяців однолітки з України та США спілкувалися онлайн на різні теми, вдосконалюючи свою розмовну англійську. 

    Вільне володіння англійською мовою відкриває багато перспектив у майбутньому, тому важливо подолати мовний та психологічний бар’єр, а найкраще це зробити практикуючи розмовну англійську з носіями мови. ENGin підтримує учнів і волонтерів протягом усієї їх участі в програмі за допомогою порад, ресурсів, які спрямовані на подолання труднощів, що виникають у процесі роботи. 

     Дізнатись більше про ENGin можна на сайті  https://uk.enginprogram.org/ та на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/enginprogram 

Comments