Новини‎ > ‎

Тренінг з медіа грамотності для вчителів англійської мови

опубліковано 17 черв. 2018 р., 23:47 Лілія Бойко   [ оновлено 20 черв. 2018 р., 01:05 ]
         Освітяни Білої Церкви активно долучилися до загальнодержавного проекту– масового відкритого он-лайн курсу з медіаграмотності (Massive Open Online Course – MOOC). Цей проект ініційований Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні та проводиться Регіональним офісом з питань викладання англійської мови (RELO) Посольства США в Україні та громадською організацією “Український центр громадських ініціатив “Світло” (Київ).

13 червня 2018 року на базі Білоцерківського колегіуму відбувся пятигодинний тренінг для вчителів англійської мови міста «Media Literacy for Teachers». Тренінг розширює одну з тем навчальної програми  «Уміння  XXI-го століття». Його побудовано на матеріалах курсу English for Media Literacy навчальної он-лайн платформи Coursera. Це розвивальний курс, що поєднує вивчення англійської мови та навички медіа-грамотності. Цікаво, неординарно провела цей захід Інна Литвин,  фасилітатор курсу "MOOC English for Literacy". Тренінг було спеціально підготовлено з метою надати учасникам інформацію щодо медіаграмотності, навчити найкращим шляхам отримання даних за допомогою сучасних засобів масової інформації та ознайомити з матеріалами для поширення серед колег та учнів. Педагоги навчилися розрізняти пропаганду та правдиву інформацію, перевіряти фейкові новини, дізналися про особливості створення реклами у різних ЗМІ.  Тренер озброїла вчителів джерелами, з яких можна черпати знання, вчитися, перевіряти достовірність повідомлень, зуміла легко і просто навчити учасників медіаграмотності, обережно і вдумливо користуватися джерелами інформації, перевіряти їх достовірність, ламати стереотипи. Сьогодні у розмаїтті інформаційних джерел та ще й у стані неоголошеної війни такі навички вкрай необхідні.

Учасники тренінгу отримали сертифікати про проходження навчання, інформаційні матеріали Регіонального офісу з питань викладання англійської мови Посольства США в Україні та сувеніри з логотипом курсу.

 Більше про проект https://varta.kharkov.ua/news/city/1198336

Організатори висловлюють вдячність голові міського методичного об'єднання вчителів іноземних мов Світлані Мотижен, завідувачу науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Висторонському Владиславу Григоровичу, методисту НМЦ Бойко Лілії, директору Білоцерківського колегіуму Галині Миколаївні Скляровій та начальнику літнього мовного табору Наталії Кравчук  за сприяння щодо організації та проведення тренінгу в Білій Церкві.

Comments