Новини‎ > ‎

Тренінгове заняття для педагогів-організаторів міста «Упевнений вектор на успіх»

опубліковано 21 жовт. 2020 р., 23:39 Лілія Бойко

     
21 жовтня на базі філії ЦП «Соняшник» відбулося тренінгове заняття для педагогів-організаторів міста «Впевнений вектор на успіх».

     Для людей, які працюють із лідерами учнівського самоврядування, які опікуються різними питаннями виховання та просто стосунків у різновіковому колективі,  вкрай важливо почуватися комфортно, впевнено, знати, що займаєшся своєю справою і розуміти власне призначення. Саме тому для заняття тренер, т.в.о. консультанта ЦПРПП Лілія Бойко, підібрала вправи, що вчать досягати успіху, ставити цілі, розуміти траєкторію руху до мети. Педагоги будували уявний будинок успіху, були учасниками "руханок", вчилися робити і приймати компліменти, ділилися власним розумінням щастя, успіху, місії, призначення, знайомилися із китайською філософією Ікігай та ін.

      Виявляється, дорослим людям важко взяти відповідальність за своє життя, свої почуття, поведінку, мрії, бажання, їм складно навіть сказати, що їхнє щастя залежить від них самих.

      У складних умовах пандемії нам необхідна підтримка, впевненість, усвідомлення того, що все відбувається так, як має бути і наше життя – це наша праця, наш рух вперед. Не можна "відкладати" його на потім, треба ставити конкретні цілі, завдання, шукати шляхи досягнень. 

       Є сподівання, що такі заняття додадуть сміливості на нові ідеї, творчі справи та збагатять арсенал корисних інструментів для роботи з учнями та колегами.

Comments