Новини‎ > ‎

Тиждень педмайстерності вчителів художньо-естетичного циклу

опубліковано 22 лют. 2017 р., 05:00 Антоніна Букач   [ оновлено 22 лют. 2017 р., 05:18 ]
   Відповідно до плану роботи управління освіти і науки   в  лютому  2017 року з метою залучення учнів до найвищих досягнень світового мистецтва і культури, виховання загальнолюдських цінностей, духовності та підтримки творчо обдарованої молоді проходив тиждень педагогічної майстерності вчителів художньо-естетичного циклу. В рамках тижня були проведені уроки вчителями образотворчого та музичного мистецтва.

Вчитель образотворчого мистецтва гімназії №2 Довгань О.А. провела відкритий урок для учнів 7-Б класу з теми: «Біоніка як джерело ідей промислового дизайну. Виконання проектного ескізу транспортного засобу або побутової техніки».

Олена Анатоліївна ставила за мету формувати в учнів ключові, міжпредметні естетичні та предметні мистецькі компетентності. Учні продовжили знайомство з промисловим дизайном та ознайомились з новою наукою – біонікою, яка поєднує біологію з математикою, фізикою, технікою. Діти мали можливість відчути себе дизайнерами, проявити свої креативні здібності та створити ескіз дизайну транспортного засобу з використанням природних форм. Урок відповідав сучасним вимогам. Учні отримали задоволення від цікавих ігор, яскравого мультимедійного та музичного супроводу та можливості презентувати свої ідеї для однокласників.

Вчитель музичного мистецтва загальноосвітньої школи №5 Хмарська Тетяна Петрівна поділилася досвідом під час відкритого уроку у 2-А класі на тему: «Пригоди вітерця». Творчий педагог, який своїми ідеями захоплює учнів, уміє розкрити у кожній дитині зернятко таланту. Було чудово спостерігати, як протягом усього уроку діти із захопленням виконували творчі завдання. Емоцінійсть, доброзичливість, любов до дітей створили особливо комфортну атмосферу творчості й піднесення на уроці.

 Крічковською  А.О., вчителем музичного мистецтва БНВО «Гімназія – школа І-ІІІ ступенів», проведено відкритий урок для вчителів музичного мистецтва на тему: «Грає ансамбль». Анжела Олександрівна ознайомила учнів та присутніх учителів міста з різновидами інструментальних ансамблів, творчістю українського композитора Василя Барвінського. Під час уроку учні навчились давати характеристику музичному образу твору інструментального ансамблю, розрізняти на слух звучання музичних інструментів, розташовувати в правильному порядку різні види квартетів: струнний, фортепіанний, духовий.

Вчителі музичного мистецтва мали можливість познайомитися з досвідом роботи вчителя БЗШ №11 Жарікової  Н.В.,яка запросила вчителів до «Музичної вітальні».  

Завдяки творчим обдаруванням дітей гості мали чудову нагоду слухати музику різних жанрів і стилів у живому виконанні.

 Присутні отримали задоволення від виконання учнями 5-10-х класів творів на фортепіано, домрі, флейті, а також слухали пісні у виконанні італійською, англійською, українською мовами.

 

Comments