Новини‎ > ‎

Тиждень іноземних мови “Welcome to the World of English language” у Білоцерківській спеціалізованій природничо-математичній школі І-ІІІ ступенів № 16 ім.М.О.Кириленка

опубліковано 19 лют. 2019 р., 08:59 Лілія Бойко
З 11 по 15 лютого 2019 року у Білоцерківській спеціалізованій природничо-математичній школі І-ІІІ ступенів № 16 ім.М.О.Кириленка відбувся тиждень іноземних  мови під гаслом “Welcome to the World of English language” .

У рамках тижня іноземної  мови було проведено безліч цікавих заходів та були залучені всі учні школи. Сподіваємося, що кожен учень ще більше відкрив для себе світ англійської мови, дізнавшись щось нове й пізнавальне.

Усі вчителі англійської та німецької мови протягом тижня проводили краєзнавчі вікторини , інформаційні хвилинки , бліц-вікторини, конкурси-змагання та тематичні вікторини з країнознавчої тематики.

Учні початкової школи поринули в захоплюючий світ англомовних ігор та пісень. Опановуючи іноземну мову в ігровій формі набагато простіше і веселіше, а повторення – набагато ефективніше. Молодші школярі декламували вірші , співали пісні, дивилися веселі і цікаві мультфільми про друзів, школу та свята, змагались у знанні англійської абетки й у читанні. Учні 5-х класів демонстрували свої проектні роботи, проявивши власні здібності і фантазію. Виготовлення листівок до Дня святого Валентина об’єднало їх в бажанні перемоги. Для посилення мотивації до вивчення англійської мови демонструвалися відеофільми різної складності .

Восьмикласники переглянули відеофільми про Велику Британію та місто-столицю Лондон. Після перегляду фільмів учні були залучені до діалогу. Було розглянуто ряд питань. Учні взяли активну участь в обговоренні даних питань, працювали в групах, виконували цікаві завдання та розв’язували кросворди.

Старшокласники взяли участь у вікторині про англомовні країни де показали свої глибокі знання з географії, культури,звичаїв і традицій країн, мову яких вивчають.

У сучасній практиці навчання іноземних мов в українських школах широко використовується метод проектів, який передбачає опору на творчість школярів, заохочення їх до дослідницької діяльності, дозволяє реально інтегрувати навчальні предмети та організовувати навчання в співпраці. Саме тому окремі вчителі англійської мови приділяють велику увагу проектній діяльності як на уроках та і в позаурочний час.

Заходи, які організували й провели учителі англійської та німецької  мови , дали можливість учням збагатити власні знання та розширити їх світогляд. Тиждень англійської мови сприяв розвитку творчих здібностей та пізнавальних інтересів учнів та довів, що сучасні школярі знають, люблять і хочуть вивчати іноземну мову.


Comments