Новини‎ > ‎

Тиждень англійської мови в Білоцерківській спеціалізованій природничо-математичній школі І-ІІІ ст. №16

опубліковано 28 лют. 2018 р., 12:49 Лілія Бойко
Підвищення освітнього рівня і якості володіння англійською мовою, розвиток творчої активності учня, активізація всіх форм позакласної роботи, підвищення інтересу до мови, розвиток загального кругозору, підвищення культурного рівня – мета проведення тижня англійської мови в школі. Кожного року  предметний тиждень  показує, що інтерес до вивчення англійської мови учнями нашої школи не знижується. Усі класи із задоволенням беруть участь у заходах. Тиждень  англійської мови  має велике загальноосвітнє виховне та розвиваюче значення. Він не тільки поглиблює й розширює культурологічний кругозір школярів, але й сприяє розвитку їхньої творчої активності, естетичних смаків і як наслідок підвищує мотивацію до вивчення мови й культури іншої країни.

З 19 лютого по 23 лютого 2018 року в Білоцерківській спеціалізованій природничо-математичній школі І-ІІІ ст. №16 проходив тиждень англійської мови. Учні школи брали участь у різноманітних заходах. Метою тижня було вдосконалити мовні, мовленнєві навички; формувати вміння концентрувати увагу; посилити культурознавчий  аспект у змісті навчання мови; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Протягом тижня програма була насиченою й різноманітною ,головним принципом проведення тижня було залучення учнів усіх класів і паралелей, незалежно від рівня знань іноземної мови. Мета проведення тижня - це підвищення серед учнів  мотивації до вивчення іноземної мови, розвиток фонетичних навичок, аудіювання  та вдосконалення набутих знань.

Протягом тижня вчителі англійської мови організовували виставки найкращих учнівських проектів, конкурс стіннівок «Мандруємо англомовними країнами» для учнів 5-9 класів. Проекти, стіннівки були представлені для перегляду учнями та батьками школи. Колеги проводили нестандартні уроки, вікторини, конкурси, турніри знавців історії Великої Британії. Залучаючи учнів до творчої роботи, вчителі іноземної мови забезпечили їх цікавим матеріалом країнознавчого та ігрового характеру. Вибір мовного матеріалу для кожного заходу визначався можливостями учнів, завдання розподілялися за ступенем складності. Усім дітям була надана можливість розділити радість успіху, самим брати участь у заходах або підтримувати своїх однокласників. Святкова атмосфера на заходах сприяла успішній реалізації всіх спільних наших задумів. Дякуємо учням школи за активну участь у проведені тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати.

Comments