Новини‎ > ‎

ТИЖДЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ У БСШ №9

опубліковано 16 груд. 2016 р., 03:27 Лілія Бойко   [ оновлено 8 лют. 2017 р., 23:21 ]

            У Білоцерківській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №9 з поглибленим вивченням іноземних мов Білоцерківської міської ради  Київської області Тиждень англійської мови це заключний проект Року англійської мови, яким був оголошений 2016-й згідно з Указом Президента України №641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні». Мова виступає як засіб пізнання картини світу, прилучення до цінностей, створених іншими народами. Одночасно мова це ключ для відкриття унікальності й своєрідності власної народної самобутності та історичних досягнень представників інших культур.

            Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування,  у нашому навчальному закладі було проведено заходи,  спрямовані на активізацію вивчення англійської мови. У червні  на базі школи працював літній мовний табір “Merry Land”, у роботі якого взяли участь усі вчителі англійської мови.

            Учні школи брали участь у міжнародних програмах і проектах: у програмі культурного обміну між Україною та Сполученими Штатами Америки для старшокласників «Програма обміну майбутніх лідерів» (FLEX) (8 переможців ІІ туру, 1 переможець ІІІ туру), регіональному турі конкурсу з англійської мови HMC Projects                   (5 переможців І туру),  сьомому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч» (75 учасників).

            Кожного року проводяться тематичні свята: День Матері, День Подяки, Різдво, ABC Party, День Святого Валентина, April FoolsDay.

Учителі школи є активними учасниками різноманітних міжнародних тренінгів із англійської мови, беруть участь у вебінарах та міжнародній програмі Європейської Комісії e-Twinning. Педагоги навчального закладу створили  ролик про спеціалізований  заклад і подали заявку на залучення волонтера до роботи у мовному таборі на базі школи у 2017 році.

            На засідання педагогічної ради «Діяльнісний підхід до викладання англійської мови у спеціалізованому  навчальному закладі» було  підбито підсумки Року англійської мови.

            Заключним акордом проекту Року стало проведення Тижня англійської мови у спеціалізованій школі, який включав:

  • презентації проектів “Holidays in the English-Speaking Countries”;
  • презентації англомовних країн, виставки стінгазет і творчих робіт вихованців навчального закладу;
  • флешмоб;
  • презентацію проекту I*EARN для учнів і вчителів початкових класів;
  • квест для учнів 4-х класів;
  • відеоуроки для учнів 5-8 класів “Travelling Around the World”;
  • урок-гру “ABC Book”;
  • літературний вечір «День Шекспіра».

       Святково декорована зала спеціалізованої школи чекала на старшокласників навчального закладу 14 грудня 2016 року, щоб захопитися театральною атмосферою Лондона XVI-XVII століть. Портрети Вільяма Шекспіра, декорації зі всесвітньо відомих трагедій, цитати творів письменника, презентація про життя і творчість славетного генія всіх народів надихала глядацьку аудиторію на щось таємниче й заворожуюче...

            Відповідальну роль Шекспіра взяв на себе учень 11-А класу Клопов Андрій, який відзначився неймовірним акторськими здібностями.  Унікальний акторський талант також показали Токовий Томас (10-А клас) і Якубець Анастасія (10-Б клас), які майстерно зіграли ролі Ромео та Джульєтти в одній із сцен однойменної трагедії та перетворили вечір на театральне дійство. Глядачі вітали юних акторів бурхливими оплесками. На святі звучали відомі сонети, пісні у виконанні юних майстрів сцени.

Хотілося б окремо відзначити відомий монолог Гамлета “To be or not to be” у чудовому виконанні учня 10-Б класу Токового Томаса.

 Літературне свято проходило виключно англійською мовою, ведучими були учень 10-А класу Чутковський Ярослав і учениця 10-Б класу Василенко Ірина. Усі твори звучали мовою оригіналу, що заохочує учнів до вивчення англійської мови і спілкування нею в позаурочний час. Присутні в актовій залі старшокласники, вчителі, батьки мали змогу дізнатися багато цікавих та маловідомих фактів про життя та творчість поета.

        Презентації, підготовлені учнями школи, потішили аудиторію переглядом цікавих мультфільмів за п’єсами Шекспіра “Ромео і Джульєтта” та “Гамлет”.

Учень 10-Б класу Шикита Олександр вразив присутніх віртуозним виконанням музичних творів, що супроводжували свято Шекспіра. Чудовий літературний вечір нікого не залишив байдужим, адже атмосфера, костюми, декорації сприяли заглибленню в театральну атмосферу XVI-XVII століття.

       А підготували це свято справжні майстри-режисери, які безмежно закохані у свою справу, вчителі англійської мови Собина Тетяна Іванівна й Дабіжа Свілана Вікторівна.

Comments