Новини‎ > ‎

Тиждень англійської мови

опубліковано 17 лют. 2017 р., 00:11 Лілія Бойко

У Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №7 було проведено тиждень англійської мови. З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти з 13 по 17 лютого 2017 року у нашій школі проводився «Тиждень англійської мови». Дітям були представлені завдання не лише з програмового матеріалу, але й пізнавальні завдання з елементами країнознавства, творчі та по завершенню було проведено вечірку до Дня святого Валентина.   

Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
Протягом тижня проводились такі заходи:

13 лютого відбулася урочиста лінійка (оголошення плану проведення тижня англійської мови), виставка проектних робіт (1-11кл.)

 14 лютого з метою покращення знань, творчих здібностей та розвитку мислення було проведено конкурс малюнка «St.Valentines Day» (5-6), вечірку під назвою «Valentine Party» (8 клас) та конкурс на кращу англомовну валентинку до Дня закоханих (5-6 класи).  

15 лютого  було проведено розважально-пізнавальна гра «Traveling to the English-speaking countries” (5-11 класи), брейн-ринг "What? Where? When?" (8-9 класи) та парад англійських дитячих пісеньок (2-4класи).

16 лютого проводились Інтелектуальна гра "Who is the cleverest?"             (7 клас).  Після цього  відбулося підбиття підсумків, нагородження та урочисте закриття тижня англійської мови.

Метою даних заходів було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширювати лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими.
     Молодші школярі також були активними учасниками всіх запланованих заходів. Було визначено кращі вироби та організовано виставку кращих робіт. Діти старанно виконували завдання та щиро раділи маленьким перемогам під час виконання завдань.

Метою тижня було: вдосконалити мовні навички, розвивати вміння розгадувати загадки; формувати вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки; заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Участь брали всі учні школи. 
    Святкова атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх наших спільних задумів. Останнього дня проведення тижня англійської мови найактивніші учасники та переможці отримали грамоти школи. Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!!


Good luck to everybody !!!

Comments