Новини‎ > ‎

Сучасні освітні стратегії: особливості викладання англійської мови у 1 кл. НУШ

опубліковано 11 трав. 2018 р., 00:22 Лілія Бойко   [ оновлено 11 трав. 2018 р., 00:42 ]
10 травня на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №20 відбувся семінар-практикум від видавництва "Ранок" «Сучасні освітні стратегії: особливості викладання англійської мови у 1 кл. НУШ» для вчителів англійської мови Білої Церкви та району, які викладатимуть англійську мову в перших класах у 2018/2019 н.р.

Кандидат філологічних наук, бренд-менеджер напряму «Іноземна література» видавництва «Ранок»,  спікер на Міжнародних, Всеукраїнських та регіональних педагогічних конференціях, семінарах і вебінарах для вчителів іноземних мов, співавтор підручника Start up! Світлана Губарєва розповіла про особливості навчання першокласників, про метод «Visual Learning» та інші стратегії ефективного викладання англійської мови з 1-го класу НУШ.

Світлана Сергіївна презентувала компоненти НМК "Start up!", який є спільним проектом видавництва "Ранок" та компанії Go Global. До нього крім підручника з аудіодиском  входить робочий зошит із прописами та кольоровими наліпками, книга для вчителя з роздатковими матеріалами, комплект флеш-карток. Все навчання за НМК відбувається у формі гри, за комунікативною методикою, із візуальною підтримкою. Аудіосупровід від носіїв мови.

Спікер розповіла про процес голосування та вибору підручників під час конкурсу, який триватиме з 14 по 17 травня 2018 року.

Педагогів також цікавило питання навчання та сертифікації вчителів англійської мови.  Нагадаємо, що для того, щоб викладати іноземну мову в 1 класі наступного навчального року, вчитель повинен мати два сертифікати: один, який засвідчує  проходження дистанційного навчання, інший - очного. 


Comments