Новини‎ > ‎

Семінар – практикум для вчителів трудового навчання з проблеми «Українська народна вишивка та бісерування, як засіб національно патріотичного виховання школярів»

опубліковано 24 жовт. 2017 р., 03:29 Анна Чабаненко   [ оновлено 24 жовт. 2017 р., 04:22 ]
         20 жовтня 2017 року відбувся семінар – практикум для вчителів трудового навчання з проблеми «Українська народна вишивка та бісерування, як засіб національно патріотичного виховання школярів» на базі Білоцерківського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 - ДНЗ», який провела вчитель трудового навчання Ковтун Людмила Григорівна. На семінарі були присутні 17 учителів трудового навчання.

         Відкрила семінар методист управління освіти і науки Чабаненко А.В. Презентувала роботу вчителя Ковтун Л.Г. заступник директора з навчально – виховної роботи Паска О.П. Директор закладу Іщенко С.В. у своєму виступі характеризував Людмилу Григорівну, як вчителя, що виховує інтерес до історичного минулого; сприяє розвитку естетичному вихованню; формує життєві компетентності: інформаційної, комунікативної, продуктивної та творчої діяльності учнів.

Людмила Григорівна представила виставку учнівських робіт і провела майстер-клас на тему «Оздоблення виробів квадратиковою мережкою та технікою набирування, зубцювання».Музичним оформленням семінару були виступи учнів та капели бандуристів (викладач Полонська О.В.). 

                                                                                                                                                      

На сайт 1.pptx

                                                                                                                                                                         


Comments