Новини‎ > ‎

Семінар-практикум для вчителів обслуговуючої праці з проблеми «Проектно-технологічна діяльність при виготовленні виробів з тіста на уроках обслуговуючої праці»

опубліковано 5 бер. 2019 р., 05:18 Катя Ярмак   [ оновлено 6 бер. 2019 р., 02:10 користувачем Олена Гайдаєнко ]

5 березня в Білоцерківській загальноосвітній школі № 4 пройшов семінар-практикум для вчителів обслуговуючої праці з теми «Проектно-технологічна діяльність при виготовленні виробів з тіста на уроках обслуговуючої праці». Семінар відкрила методист науково-методичного центру управління освіти і науки Чабаненко Анна Вікторівна. На заході була присутня методист КНЗ КОР «Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів» Сацюк Олена Іванівна.

У теоретичній частині учитель обслуговуючої праці Гоменюк Таїсія Миколаївна розповіла про особливості роботи з дітьми під час проведення уроків; ознайомила присутніх з особливостями виготовлення виробів з тіста, зокрема імбирного печива.

     У практичній частині педагогам було запропоновано майстер-клас з техніки оздоблення виробів із імбирного тіста. Отримавши рекомендації  Таїсії Миколаївни учасники семінару, із задоволенням виконували роботу. Під час проведення заходу панувала доброзичлива атмосфера і дружня співпраця всіх вчителів. Кожен учасник майстер-класу отримав у подарунок виготовлені власноруч солодощі.

Семінар-практикум для вчителів обслуговуючої праці


Comments