Новини‎ > ‎

Шляхами долі…

опубліковано 11 жовт. 2017 р., 07:18 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 12 жовт. 2017 р., 04:07 користувачем Людмила Швень ]
            У Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбулося родинне свято - творчий вечір Андрія Дмитровича Гудими. Талановитому поету і прозаїку, патріарху нашої літератури виповнилося 80 років. Уся шкільна родина зібралася, щоб ушанувати великого майстра – одного з кращих «стилістів» серед нашого письменства – доброго, суворого, несхитного.

Цей вечір по праву можна назвати святом, адже були і гості, і подарунки, і слова привітання від Шилова І.П., директора ТОВ «Білоцерківхлібопродукт», який став не просто благодійником, а натхненником у виданні семитомника творів ювіляра, Петрика Ю.Ф., начальника управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, друзів по перу Іванціва В.О. та Братченко Т.І., Верис Н.В., директора школи, разом із учнівським колективом і всіх його шанувальників. Нікого не залишила байдужим інсценізація фрагментів творів письменника, вдало зрежисована Качкою Г.Г., учителем української мови та літератури, і зіграна учнями 11-х, 5-х класів.

Його творчий доробок – це сповідь його душі. Головне – письменник усвідомлює, що стоїть на своїй вершині, що збудував власний духовний храм, до якого не заростає протоптана читачами стежка.

Роки минають… І лягають на стіл зшиток за зшитком нові твори. А тому сьогодні з упевненістю хочемо сказати: серед тих, хто однаково спокійно може стати і перед лицем сучасного, і перед судом грядущого, ми без найменшого вагання називаємо ім'я Андрія Дмитровича Гудими.

Гудима А.Д.pptComments