Новини‎ > ‎

Школа методичного активу

опубліковано 17 жовт. 2018 р., 00:02 Олена Гайдаєнко   [ оновлено 17 жовт. 2018 р., 00:11 ]
Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Стійкий інтерес до навчального предмета є запорукою успішного засвоєння програмового матеріалу. Тож учителі мають забезпечувати сприятливі умови для формування учня, зацікавленого і вмотивованого до успішного навчання.
16 жовтня на базі Білоцерківського навчально-виховного об`єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» відбулося засідання Школи методичного активу з проблеми «Ефективні фори проведення предметних тижнів». 
Перед присутніми виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Йосипівна Потильчак, яка розкрила особливості організації та форми проведення предметних тижнів у гімназії. До роботи долучилися педагогічні працівники закладу: Очеретяна Зіна Іванівна, голова шкільного методичного об`єднання вчителів початкового навчання, Ювхименко Наталія Іванівна, голова кафедри української словесності, Омельченко Наталія Володимирівна, голова кафедри вчителів зарубіжної літератури, Фіголь Ірина Володимирівна, учитель англійської мови.  Практична частина - позакласний захід «Добро відкриває серця», який провели в бібліотеці гімназії. Учасниками дійства стали учні 5 класів та їх наставники: Павлова Тетяна Костянтинівна, вихователь групи продовженого дня, Карпій Клавдія Григоріна, завідувач ІБЦ, Яковенко Тетяна Степанівна, керівник театрального гуртка. По завершенню засідання були вироблені методичні рекомендації. 

Школа метод.активу 16.10._2018_презентація


Comments