Новини‎ > ‎

Школа педагогів-організаторів "Організація учнівського активу"

опубліковано 28 бер. 2017 р., 23:51 Лілія Бойко   [ оновлено 29 бер. 2017 р., 01:01 користувачем Олена Шевченко ]
28 березня в Білоцерківській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №22 відбулася Школа педагогів-організаторів  "Організація учнівського активу". 
Коломієць Тетяна Валеріївна розповіла молодим колегам про посадові обов'язки педагога-організатора, окреслила принципи роботи, відкрила "секрети успіху" та поділилася власним досвідом організації співпраці з учнівським самоврядуванням, колегами, батьками.
Шубенко Лариса Олегівна на практичних прикладах показала, як розробити план роботи педагога-організатора та план роботи учнівського активу, як визначати пріоритетні завдання, аналізувати роботу, скласти мету тощо.
Ткачук Олена Григорівна поділилася досвідом оформлення "Літописів класів", формування шкільної  організації.
Войдевич Людмила Миколаївна розповіла про плани на літо, особливості організації табору "Успішний крок", наочно показала план роботи, познайомила із напрямами роботи кожного загону. 
Атмосфера заходу була дружньою та дуже теплою. Досвідом своєї роботи намагалися поділитися всі, цікаво було почути про нові форми роботи з учнями, а також згадати давно забуті ігри та розваги, які сьогодні з величезним інтересом почали впроваджуватися в закладах освіти.
Comments