Новини‎ > ‎

Січневі педагогічні зустрічі вчителів іноземної мови

опубліковано 9 січ. 2020 р., 12:20 Лілія Бойко   [ оновлено 9 січ. 2020 р., 12:23 ]
9 січня 2020 року на базі Білоцерківської гімназії №2 відбулася традиційна січнева педагогічна зустріч вчителів іноземних мов міста.

Більше 150 педагогів міста долучилися до обговорення важливих та актуальних  питань, які так чи інакше пов'язані із викладанням іноземних мов.

Левову долю часу під час роботи міського методичного об’єднання було присвячено особливостям підготовки до ЗНО 2020 року. Зокрема,  вкотре переглянуто результати минулих років, визначено основні проблеми та можливі  шляхи їх вирішення.

Спеціальним гостем заходу стала Світлана Мотижен,  яка вже багато років поспіль є екзаменатором відкритої частини ЗНО, сама пройшла процедуру тестування з української та англійської мов  та є автором цікавого відеоресурсу для вчителів та учнів, де розміщено короткі ролики, що допомагають успішно готувати і готуватись до іспиту. Світлана Василівна запропонувала поради, лайфаки та рекомендації із власного досвіду, які допомогли б усім зацікавленим особам.  Дуже надихнув на роботу запропонований нею мотиваційний ролик про те, що ніколи не пізно почати вчитися, бути успішним і просто жити гідно.

Богінська Лариса Петрівна, яка є розробником тестових завдань із німецької мови при Українському центрі оцінювання якості освіти,  розповіла про правила складання тестів, про дистрактори та помилки, яких іноді припускаються вчителі, самостійно складаючи тести.

Ще одним важливим питанням, яке було розглянуто, стала атестація педагогічних працівників у 2020 році та в перспективі. Детально зупинилися на нових документах, обговорили можливі способи підвищення кваліфікації, розподіл годин та підготовку атестаційних матеріалів.

Під час засідання вчитель БСШ №9 Волошина В.В. презентувала власний збірник тестових завдань із англійської мови для учнів 9 класів.

Голова ММО вчителів іноземних мов Поліщук Наталія Петрівна окреслила перспективні завдання та заходи на ІІ семестр 2019/2020 навчального року, висвітлила основні новації в освіті в 2020 році, познайомила з новими документами МОН, нагадала про особливості завершення навчального року в 11 класах  тощо.

Comments