Новини‎ > ‎

Семінннар-практикум "Формування предметних компетентностей учнів на уроках природничого циклу в умовах закладу нового типу"

опубліковано 30 лист. 2016 р., 06:23 Олена Гайдаєнко

семінар Яременко Л.П..ppt

30 листопада 2016 року в Білоцерківському колегіумі Білоцерківської міської ради Київської області відбувся семінар-практикум "Формування предметних компетентностей учнів на уроках природничого циклу в умовах закладу нового типу" для вчителів географії загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Відкрила захід Гайдаєнко О.А., методист науково-методичного центру управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Директор колегіуму Склярова Г.М. наголосила на значенні географічної освіти у навчально-виховному процесі та інтегративності знань з предмету в інші освітні галузі.

Учитель географії Яременко Л.П. презентувала власний досвід із зазначеної теми, ознайомила із теоретичними основами компетентнісного підходу при викладанні природничих дисциплін, з моделлю випускника та ключовими компетентностями Нової української школи. У ході теоретичної частини обговорювалися питання використання сучасних технологій навчання та значення Теорії поколінь у педагогічній діяльності вчителя. Більш детально усіх присутніх із Теорією поколінь ознайомила практичний психолог колегіуму Кошова І.І.

На уроці у 7-А класі з теми "Внутрішні води Південної Америки" Яременко Л.П. показала можливості застосування сучасних технології BYOD, елементів перевернутого навчання та роботи з QR-кодами при вивченні географії.

На завершення кожен із присутніх висловив свої враження від заходу, були підведені підсумки та вироблені рекомендації .

Comments